Ekinoks Plus Özel Sağlık Sigortası

              Akdeniz Bölgesinin Yetkili Tek Acentesi

                      ATSIZOĞLU SİGORTA A.Ş

                    Ekinoks Plus Özel Sağlık Sigortası

Demir Hayat’ın derin sağlık sigortası deneyimi, Memorial Sağlık Grubu’nun bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren uzman sağlık personeli ve hasta odaklı hizmet anlayışıyla buluştu. Memorial Sağlık Grubu hastanelerinde nitelikli sağlık hizmetinden yararlanabileceğiniz bir sağlık sigortası ürünü ortaya çıktı: Ekinoks Plus Sağlık Sigortası.

Demir Hayat Sigorta 23 yıllık sağlık sigortacılığı deneyimi ile ihtiyaca özel planlar üretmeye devam ediyor. Sadece Memorial Sağlık Grubu’nda geçerli, Ekinoks Plus’ın yatarak tedavi ve yatarak+ayakta tedavi, doğum teminatı olmak üzere ihtiyaca göre ve her bütçeye uygun farklı plan alternatifleri bulunuyor.

Kimler yararlanabilir ?

Türkiye'de yerleşik 18-60 yaş arasındaki gerçek kişiler.

Hangi avantajları sağlar ?

Ekinoks Plus Özel Sağlık Sigortası; yatarak tedavi ana teminatı yanında, limitleri seçime bağlı ayakta tedavi, doğum ek teminatları ve zengin asistans hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunar.

 • Tüm Türkiye’de Memorial Grubu Sağlık kuruluşlarında geçerli

Memorial Sağlık Grubu; İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 11 hastane, 2 tıp merkezi ve 1 wellness merkezi ile sağlığınız için daima yanınızda.

 • Ömür Boyu Yenileme Garantisi’nden faydalanma imkanı
 • Zengin asistans hizmetleri
  • Online Doktor
  • Diş Paketi*
  • VIP Check-up*
 • Wellness hizmetlerinde indirim avantajı

           Ekinoks Plus Sağlık Sigortası sahipleri, Memorial Wellness - Zorlu şubesinde 1 yıl boyunca geçerli olmak üzere aşağıdaki indirimli hizmetlerden faydalanabilirler.

 • Vildan Çelik tarafından uygulanacak Beslenme ve Diyet seanslarında %20 indirim.
 • Medikal fitness danışmanı tarafından özel analiz ile birebir gerçekleştirilen Reformer Pilates seanslarında %20 indirim.
 • Bölgesel yağlardan kurtulabileceğiniz, vücut şekillendirmede en ileri teknoloji olan I-lipo seanslarında %20 indirim.
 • Nemini kaybetmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna bile güvenle uygulanan en gelişmiş cilt yenileme sistemi Hydrafacial için 4 seanslık paketlerde geçerli %20 indirim.

Teminat kapsamı

Yatarak Tedavi

Yatarak tedavi teminatı anlaşmalı kurumlarda  %100 ve limitsizdir.

Ayakta Tedavi

Doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, ileri tanı yöntemleri, fizik tedavi teminatlarından oluşur. 5.000 TL limitlidir.

Doğum Teminatı

Doğum teminatı, Yatarak+Ayakta planların kapsamına dahil edilebileceğiniz bir teminattır. Doğum teminatı, hem bebeğinizi hem de sizi güvence altına alır.

2 farklı limit seçeneği bulunmaktadır: 5.000TL ve limitsiz.

Bu hizmetlerden faydalanmak için Müşteri Hizmetleri’mizle iletişime geçiniz 0 242 230 49 90HİZMETLERİMİZ  0(553)336-3964